wtorek, 22 stycznia 2013

Sesja @_@


Przeglądając stare rysunki znalazłam ilustrację z 2009 roku, do hasła "MATURZYSTKI" i stwierdziłam,że do sesji się również nadaje :DŻarty żartami,a sesja za pasem i wielu z nas już teraz wygląda tak jak na powyższym obrazku .___.


5 komentarzy:

 1. Tu Franka(pisze tu swoje id bo chujowe masz te komenty nie ma gdzie się podpisać normalnie ;p hehe) A co do rysunku no to ja już tak wyglądam od tygodnia tylko że na szczeście już kończe sesje :P Ale licencjat i tak mi żyć nie da ;d Powodzenia :) ps: fajnie że postujesz,ja bym chyba nie dała rady tak często tego ogarniać ;) przynajmniej jest na co popatrzeć zamiast zjebanych rzeczy na uczelnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem że chujowe komenty,ale nie umiem tego ustawić,by normalnie się można było podpisywać :< Nawet nie wiem,czy jest tu taka funkcja.
   Mi też licencjat żyć nie daje...od tygodnia tak wyglądam xD co i tak nie przeszkodzi mi marnowaniu czasu na prowadzenie bloga,hehe :D

   Usuń
 2. Mam maturę :C i mam ją w dupie :C

  OdpowiedzUsuń
 3. A no, tak wygląda nauka przed większymi egzaminami. Ludzie nie są przyzwyczajeni do systematyczności, a i nie zawsze mają czas na ciągłe powtórki materiału. Rysunek zabawny, ale w sesji raczej nie napawa optymizmem ;)

  OdpowiedzUsuń

Aby dodać komentarz, wybierz:
nazwa/adres url, wpisz imię i treść komentarza :)