postacie

Krótkie info o ludziach często tu występujących.
Isia
Wieczna studentka forever young poszukująca sensu w życiu. Częściej zmienia kolor włosów niż zdanie. Lubi spać, nerdować, rysować chińskie bajki, chodzić po lumpach i lasach, gromadzić dziwne dropy, spać, ogólnie nic nie robić. Zboczeniec muzyczny szukający ciągle nowych, epickich nut. Cierpi na socjofobię, depresję i wieczny brak motywacji do czegokolwiek. Chciałaby kiedyś wydać komiks, ale jej się nie chce. Nie lubi ludzi, tępoty, fałszu, czosnku, hip hopu, hałasu i polityki.

~> Ask

~> last.fm
Marcin (Lodomir)
Pełny niekompetentnego pesymizmu zadowolony muzyk, programista i elektronik. Niewysoki derpożerca, który nie słodzi herbaty i nie prawi komplementów.
Człowiek, który nie boi się dla jaj objechać kraju dookoła koleją i spać po dworcach, czy krytykować wszystko i wszystkich. Lubi robić rzeczy z rzeczy i metal progresywny. Nie lubi krów.
Pojawił się przypadkiem i znalazł swoje miejsce w świecie. Bo jego miejsce w świecie jest tam, gdzie jest on.

~> Ask

Werona
Totalna marzycielka. Przyjacielska wobec każdego. Ponad wszystko kocha muzykę i nawija o niej całymi dniami. Od lat ma fioła na jej punkcie, pogłębionego przez pewną francuską harfistkę. Kreatywna i spostrzegawcza ale niestety bardzo leniwa. Często zachwyca się przedmiotami lub osobami i ma niesamowitą skłonność do robienia szalonych rzeczy.  Szybko uczy się nowych języków. Lubi palić, wyzwania, las i ciszę. Marzy by kiedyś dorównać Cecile Corbel (a może nawet wspólnie z nią wystąpić) oraz by wybudować własny drewniany domek w środku lasu.

~> Ask

Kamini
Miłośnik historii i polityki, na bieżąco śledzi co się dzieje w naszym kraju. Planuje zostać prezydentem i zalegalizować marihuanę. Nałogowiec i kopalnia pomysłów do komiksu. Jest leniwy, aspołeczny i akceptuje tylko wybrane osoby. Uwielbia narzekać, śmieciowe żarcie (nigdy nie wzgardzi hamburgerem, NIGDY) i Viceroye czerwone. Nienawidzi kawy, którą pije zawsze przez pracą tylko po to, by nie umrzeć.
Marta

Bezrobotna Pani magister. Zmienia kolory włosów prawie tak często jak Isia. Lubi cycki i piec ciasta (numer popisowy - ciasta w kolorach tęczy lub zielone). Całe dnie spędza przed komputerem. Specjalizuje się w rysowaniu na wszystkim serduszek <3 i gwiazdek. Zagorzała przeciwniczka różowego i różowych lasek. Kocha koty i dinozaury. Marzy o tym, by otworzyć piekarnię z ciastami z haszem.

Marek (Dr Brzeszczot)
Włochaty zwierzak hodowany na czekoladzie, żywi się praktycznie tylko słodyczami i po skurczybyku wcale tego nie widać. Odnajdujący skrajny optymizm w pesymizmie.
Nadpobudliwie się uśmiecha. Lubi gotować, ale nie lubi warzyw i owoców. Chciałby zostać baristą i malować dinozaury na kawie.

~> Ask

Bugi
Studentka filologii angielskiej. Spokojna i ugodowa, skutecznie wmuszająca w siebie i w kogoś alkohol. Lubi koty i kocie uszka, piwo/wino, ludzi i internety. Słucha PRAWIE wszystkiego - od 'What does the fox say' do death metalu. Nie pogardzi też Narwhalsami. Ogólnie w 70% przedstawicielka tzw metali w szpilkach i mangowych zboczeńców.Mario
Rudy blondyn, kocha wszystkie kobiety. Niepoprawny romantyk. Były gitarzysta zespołu Othis, aktualnie planujący założyć własny zespół.
Czas wolny spędza przeglądając obrazki na jebzdzidy, kwejku itd, albo melanżując w weekendy. Ma bardzo słabą głowę. Nie lubi gdy w pracy każą mu golić jego rudą brodę.ChiChi
Wiek rzeczywisty: 5 lat.
Wiek psychiczny: niczym stary moher (+ wieczny mord w oczach)
Aspołeczny dachowiec maści trikolor. Niegdyś puszczająca się na prawo i lewo. Jej potrzeba niezależności poskutkowała w takich umiejętnościach jak: wspinanie się po rynnie, wychodzenie przez lufcik w oknie, otwieranie sobie drzwi od łazienki oraz lodówki. Myśli, że jest koalą i wspina się na plecy ludzi; często podróżuje na Isi ramieniu. Lubi wku*wiać ludzi i zjadać serki topione w plasterkach. Gardzi ludźmi, innymi kotami i kocimiętką.

2 komentarze:

  1. Opis starego mohera najlepszy :D A i "What DOES the fox say"! Takie małe potknięcie :3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A popatrz, Bugi niby studentka filologii, a nie potrafiła poprawnie skleić mi opisu :D

      Usuń

Aby dodać komentarz, wybierz:
nazwa/adres url, wpisz imię i treść komentarza :)