czwartek, 5 grudnia 2013

URODZINY!Mój blog ma idealne wyczucie czasu – styknęło piękne 100 tysięcy właśnie w dniu urodzin ^ ^


Dlaczego 5 grudnia?
Kiedyś trzeba ustalić datę urodzin. O wiele wcześniej chciałam zacząć prowadzić bloga, nazbierało mi się kilka komiksów i tylko czekałam na oświecenie związane z nazwą, a gdy tą już miałam, ruszyłam z blogiem na wordpressie (który wg mnie ssie). Zapewne mało z was było na starym blogu, nie ma co tam zaglądać, bo po trzech postach przeniosłam się na blogspota i jak na razie nie narzekam. W każdym razie pierwszy post napisałam 5ego grudnia (btw – również dzień urodzin mojej mamy ^ ^’) i tej daty się trzymam.

Oto pierwszy komiks, który myślę obleciał już połowę internetu i dzięku któremu powstał wgl zamiar prowadzenia bloga.Dlaczego ‘Koala też płonie”?
To pytanie słyszę często, dlatego odpowiem  wyczerpująco.
Jak już wyżej wspomniałam – nie miałam kompletnie pomysłu na tytuł bloga. Do głowy przychodziło mi ‘lubię placki’ i inne bzdury. A czas uciekał. I wtedy ktoś mi opowiedział dowcip o płonącej koali. Jest on oczywiście bardziej rozbudowany niż na nagłówku i wiele też zależało od intonacji, ale jak boga nie kocham – był to pierwszy dowcip (a dowcipów nie lubię), z którego się szczerze zaśmiałam. Dopiero po 15 minutach brechania się załapałam, że właściwie jest to smutne, a nie śmieszne. Ale uznałam, że puenta zasłużyła na uwiecznienie.
I tak oto koala stała się moją maskotką, logiem, guru. Los zechciał, że koala właściwie mnie odzwierciedla – jest leniwa, dużo śpi i żyje samotnie lub w niewielkich grupach.

Dobra, żeby nie przynudzać.Dziękuję wam wszystkim za to, że jesteście ze mną, że czytacie ten blog <3
Dziękuję zarówno znajomym, którzy stalkerują głównie po to, by wiedzieć co się u mnie dzieje, jak i wszystkim innym z całego kraju, którym po prostu się te komiksy podobają J Każdy komentarz i każda wiadomość jest dla mnie bardzo cenna, nawet jeśli nie ogarniam i nie odpowiadam ^ ^
Musicie wiedzieć, że gdyby nie Wy, to by nie chciało mi się robić tych komiksów, a tym bardziej regularnie ich wstawiać. Ten blog to właściwie jedyna rzecz, o którą w miarę regularnie dbam ^ ^’
To, że to czytacie i że najważniejsze – podoba się wam, zajebiście mnie motywuje do dalszego rysowania J Jeśli będziecie mnie dalej dopingować to kto wie, jak bardzo Koala się rozwinie ;)

Nie będę robić ścieżki pamięci po tym, jak kreska się rozwinęła przez rok, bo myślę że się tak bardzo nie zmieniła :P Chciałabym oczywiście rysować lepiej, ale mniej więcej tej kreski chciałabym się trzymać.
No to jeszcze raz, dziękuję Wam wszystkim! Obyście byli ze mną przez kolejny rok ;)PS. Na ewentualne prezenty, o których pisałam wcześniej, będę czekała jeszcze gdzieś do 15tego grudnia ;) Więc kto chce mi zrobić dobrze niech się podzieli swą twórczością i mi pośle na maila ^ ^

15 komentarzy:

 1. super Koala, happy birthday :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra koala nie jest zła;) Jesteś jednym z kilku moich ulubionych rysowników/rysowniczek w internetach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. miałam 5-tego grudnia urodziny :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego! :D Mam nadzieję, że Koala przeżyje jeszcze wiele urodzin. c: Życzę dużo weny!
  Kurcze, naprawdę bardzo bym chciała coś narysować dla Koali, ale nie wiem czy dam radę. D:

  OdpowiedzUsuń
 6. A mnie w tagach po nazwisku, no wiesz ;/ A na serio to życzę jak najdłuższej kariery w internetach i niech Ci Koala przyświeca (a przyświeca bo jeszcze się pali) ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego i obyś wytrwała przy blogu jeszcze długo! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kawaiii

  Jedz eukaliptusa z ciał nagich małolat
  Wszystkiego najlepszego, żyj koalo sto lat

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego! :D jeszcze więcej świetnych rysunków, jeszcze więcej fanów i fantastycznych pomysłów! :)
  ściskam! :):):)

  OdpowiedzUsuń
 10. "jak Boga nie kocham"... słaba jesteś. ale rysujesz fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaiste pierwszy rysunek jest jedynym fajnym i śmiesznym. A reszta (łącznie z nazwą bloga) ssie.

  OdpowiedzUsuń
 12. ..ssie, ale rysujesz naprawdę fajnie! Gdyby były fajne tematy, to była by bomba. I nie usuwasz negatywnych komentarzy... no no :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Opowiesz ten dowcip?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej nie, bo spalę ;)

   Usuń
  2. Koalę? I tak już płonie <3

   Usuń

Aby dodać komentarz, wybierz:
nazwa/adres url, wpisz imię i treść komentarza :)