niedziela, 11 stycznia 2015

teraz


I to działa tak: wstajesz rano, wiesz, że ten dzień musisz spędzić na redagowanie materiału oraz nauczenie się go, najlepiej zacząć od razu to będzie mniejszy szok dla mózgu, gdy nagle… WENA! Tak! Narysuję komiks o tym, jak powinnam się teraz uczyć! Tak, to dobry czas na to.

Ile bym dała, żeby zamiast uczyć się na 10 egzaminów i pisać 10 prac - rysować. Przy takim armageddonie sesyjnym znowu mam myśli by rzucić to w cholerę.

A tymczasem mam prośbę do Was, czytelnicy, byście wspomogli studentkę socjologii z Poznania, która pisze magisterkę na zacny temat komiksów internetowych w Polsce! Odpowiedzcie proszę na parę pytań w ankiecie, skoro już się błąkacie z nudów po internetach :)  http://moje-ankiety.pl/respond-72110.html

10 komentarzy:

 1. Ładna ankieta. Daj koniecznie znać, jak jej opracowanie będzie gotowe ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to trzeba pytać autorkę ankiety, Amandę ;)

   Usuń
  2. Dzięki, jeżeli chodzi o ankietę to bardzo się starałam, żeby była w miarę przystępna. Niestety wiem, że tabele zabijają, ale nie dało się tego zrobić inaczej.

   Jak napiszę swoją pracę magisterską, to na pewno wrzucę ją do internetów, może się komuś kiedyś przyda ;) Już ze wstępnych analiz częstości wychodzą bardzo ciekawe rzeczy.

   Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Przez 2 i pół dnia zgromadziłam 207 (!) ankiet, a przewidywana ilość wynosiła 100-150. No po prostu rewelacja :D

   Pozdrawiam!

   Usuń
  3. Wow, dużo! Kurde, będę musiała zrobić tak samo przy swojej magisterce : D

   Usuń
 2. Sesja to pół biedy - "przedsesie" jest znacznie gorsze, bo trzeba zaliczyć bądź odrobić ćwiczenia i laborki. Egzaminy to potem pikuś ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja właśnie mam teraz taką "przedsesję" D: Wszystko naraz, teraz, żeby szybciej, a w sesję będę leżeć do góry brzuchem.

   Usuń
 3. Mam identycznie. Taka jest historia powstania mojego plakatu na plastykę xd
  Chcesz coś narysować? -zacznij się uczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. jakoś 5 strona twojej ankiety mi się nie otworzyła ale na wszystkie inne odpowiedziałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też strona nr 5 nie zadziałała

   Usuń
  2. Chyba naprawiłam usterkę, nie wpadłam na to, że jak ktoś odpowie przecząco na ostatnie pytanie na stronie 4, to na 5 mu się nic nie wyświetli i że to może być mylące. Dziękuję za informacje, za zainteresowanie i pozdrawiam c:

   Usuń

Aby dodać komentarz, wybierz:
nazwa/adres url, wpisz imię i treść komentarza :)