środa, 14 maja 2014

Kocia zasada #3


Z pozdrowieniami dla tej suki ChiChi. Tak, zdaję sobie sprawę, że po kocie trzeba sprzątać, że koty lubią mieć czyściutko i wolą się załatwiać jak jest czyściutko i w ogóle, ale no... Kocie .___.  why you do this to me...?

5 komentarzy:

 1. Oh, moje koty robią dokładnie to samo :) a jeszcze śmieszniej jest, jak MUSZĄ wejść do kuwety i załatwiać się dokładnie w momencie, kiedy ja im sprzątam :o.

  Ps. przy wchodzeniu na bloga pojawił mi się alert o zablokowanym wirusie (jakby z jakiejś zewnętrznej stronki z dodatkami).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. The same here. Tylko na mojego bydlaka zadziałała metoda pt "stawiam kuwetę na szafce, a sam idę myć tacę na żwir". Co prawda od jakiegoś miesiąca czy nawet dwóch nie korzystał z kuwety (cały czas sprawdzam, czy czysta), bo wiadomo - zielona trawka na ogrodzie i w ogóle.
   Btw: sprawdź czy przypadkiem nie masz zapory ogniowej "przeostrzonej". Jaki antyw.?

   ~Glif.

   Usuń
  2. Tak, ChiChi też uwielbia tarabanić mi się, kiedy jestem w trakcie sprzątania :D Niestety od kilku miesięcy gnębi ją osiedlowy kot, przez cop przestała wychodzić na dwór i robi tylko do kuwety :<

   Właściwie nie ogarniam tych zapor, nie wiem czemu ci coś wyskoczyło. Właśnie zaktualizowałam AVG.

   Usuń
  3. Tłuc wstręciucha, lać wodą, niech wie że to nie jego miejsce!
   Nie wiem jakim cudem mój kot, kiedy pojawił się w 2012 roku wprowadził coś w rodzaju równowagi sił w najbliższym sąsiedztwie (dookoła mieszka jakieś 5 czy 6 kotów, wszystkie kocury, więc głośne draki o 4 w nocy były na porządku dziennym) - teraz nikt nikogo nie bije ani nie zaczepia - ba, te 3 z najbliższych 2 domów potrafią leżeć z moim na jednym ogródku w plamie słońca, razem się wygrzewać i bawić. Szok jakich mało - kot to zwierzę stadne! Obce koty się nie zapuszczają w nasze strony, bo wszyscy (i ludzie i koty) są wyczuleni na intruzów.

   Pozdro, pogłaszczcie swoje koty! :)

   ~Glif.

   Usuń
 2. każdy kot chyba tak ma :D nie dziwie się. Ja też wolę robić do czystego kibla ;]

  OdpowiedzUsuń

Aby dodać komentarz, wybierz:
nazwa/adres url, wpisz imię i treść komentarza :)